REZİLYANS'A BAŞLA

A. Ozan ASLAN

A. Ozan ASLAN
A. Ozan ASLAN

Perküsyon Eğitmeni
Müzisyen

Alşan Ozan Aslan Kültür Üniversitesi, Vurmalı Çalgılar bölümü konservatuar mezunudur.

Gönül verdiği perküsyon için başta Asım Ekren olmak üzere Volkan Öktem, Erhan Seçkin gibi profesyonel hocalardan “vurmalı sazlar” branşında eğitim almış, “Gürkey Perküsyon Atölyesi Eğitmen Eğitimi”ni başarıyla tamamlamıştır. 2005 – 2009 yılları arasında Kültür Üniversitesi Armoni Sanat Akademi - Vurmalı Çalgılar bölümünü bitiren Aslan; Ferhat Göçer, Sabahat Akkiraz, Yudum, Gökhan Birben, İlknur Yakupoğlu, Bayar Şahin, Mustafa Özarslan gibi birçok ünlü sanatçı ile konser ve sahne performanslarında yer almış ve almaya devam etmektedir. 
2001 yılından itibaren birçok kurumda ve okulda vurmalı çalgılar eğitimleri vermiş, engellilik alanında birçok sosyal sorumluluk projesine imza atarak gelişimsel çalışmalar yapmıştır. “Ataşehir Engelsiz Müzik Topluluğu”nun kurucusu ve öğretmenidir.
18 yıllık iş yaşamındaki tecrübesini kişisel gelişim alanındaki deneyimleri ile birleştirerek başta bankacılık, finans, sigorta, telekomünikasyon olmak üzere pek çok sektöre hizmet veren kurumsal firmalarda  “Müziğin İyileştirici Gücü” ,“Stresle Başa Çıkma”, “Şirket İçi Motivasyon” başlıklarında ritim atölyeleri düzenlemiştir.
2002 yılında kurulan, 20 farklı branşta eğitim veren; organizasyon ayağı, ses kayıt stüdyosu, spor bakanlığına bağlı bir kulübü olan ve yıllardır kültür konusunda birçok faaliyette bulunmuş Beşik Akademi’nin kurucu üyesidir. 
Halen Okan Üniversitesi, Bahçeşehir Koleji, Ataşehir Belediyesi, Özel Değer Anaokulu, Ataşehir Halk Eğitim Merkezi, Hasan Leyli İlköğretim Okulu, İlhami Ertem Ortaokulu ve Nuriye Duriye Endürüst İlköğretim Okulu’nda perküsyon eğitmenliği yapmakta ve Beşik Akademi Stüdyosu’nda özel dersler vermektedir.